NASTAL ČAS ZMĚN dny:hodiny:minuty:vteřiny Cože?
×
OD 1.6.2020 MÁME ZAVŘENO
KE ZNOVUZPROVOZNĚNÍ DOJDE 8.6.2020

do zahájení nového provozu zbývá:

dny:hodiny:minuty:vteřinyDovolujeme si Vám oznámit, že z důvodu stěhování expedičního skladu, dojde v termínu od 1.6. do 5.6. 2020 k přerušení provozu skladu a expedice.
Objednávky přijaté v tomto období budou expedovány v pondělí 8.6. 2020, již z nového skladu.

Bona pacta, boni amici Jasné smlouvy, dobří přítelé. latinské přísloví
Obrázek ke článku „Služby“

Služby

Dnes je složité od sebe odlišit nabubřelá obchodní prohlášení od skutečnosti a tak ...

Abyste si byli jistí, že jsme TI NEJLEPŠÍ, musíte s námi navázat spolupráci.

Naši obchodní partneři jsou pro nás jako rodina. Hýčkáme je, rozmazlujeme, protože víme, že za náš úspěch vděčíme také jejich úspěchu! Snažíme se, aby stále rostli a byli ještě úspěšnější. Pomáháme jim se srozumitelnou prezentací celé šíře výrobků, s marketingovou podporou. Usnadňujeme jejich každodenní práci, spojenou s aktualizací nezbytných informací, nákupem či objednáváním zboží, analýzou informací z trhu, vývojem jejich vlastních produktů, včetně budování jejich vlastních značek.

Realizujeme distribuci přijatých objednávek a dodávky produktů na místo určení. Mimo to, jsme schopni se napojit na informační systémy našich partnerů, připravit XML feedy, pomoci s realizací tiskových či jiných propagačních materiálů, s přípravou marketingových akcí, zpracováním grafických návrhů, pomoci se školením sítě jejich obchodních zástupců. Kooperaci na poptávkách jejich klientů a to včetně zakázkových.

Posláním našeho života je výroba takových produktů, které nás přečkají. Z toho důvodu používáme často trvanlivý papír :-) Naše produkty svojí kvalitou, příznivou cenou a atraktivním vzhledem zaujaly nejenom na českém, ale i na zahraničních trzích. Uspokojí i ty nejnáročnější odběratele (odběratelky), protože mají svoji tvář a duši. Jsme na ně také patřičně hrdí.

Každý z výrobků prošel od svého zrodu, přes pubertu až do fáze zrání - neustálá proměna vychází ze zkušeností, které na trhu postupně získáváme. Měníme zaběhlé principy a zdokonalujeme již jednou dokonalé. Průběžně měníme funkční prvky tak, aby co nejlépe splňovaly ta nejnáročnější kritéria.

Cokoliv je z papíru, ušijeme na míru - vymyslíme, navrhneme a vyrobíme zcela nový produkt plně podle Vašich představ. O čem jen sníte - my vytvoříme :-)