NASTAL ČAS ZMĚN dny:hodiny:minuty:vteřiny Cože?
×
OD 1.6.2020 MÁME ZAVŘENO
KE ZNOVUZPROVOZNĚNÍ DOJDE 8.6.2020

do zahájení nového provozu zbývá:

dny:hodiny:minuty:vteřinyDovolujeme si Vám oznámit, že z důvodu stěhování expedičního skladu, dojde v termínu od 1.6. do 5.6. 2020 k přerušení provozu skladu a expedice.
Objednávky přijaté v tomto období budou expedovány v pondělí 8.6. 2020, již z nového skladu.

Post coitum omne animalia triste est Po koitu (souloži) jsou všichni tvorové smutni. latinské přísloví
Obrázek ke článku „Čím se zabýváme“

Čím se zabýváme

Zabýváme se hromadnou (velkosériovou) i malosériovou výrobou kancelářských potřeb se zaměřením především na oblast archivace. K výrobě více než 600 výrobků používáme zpravidla papír (karton, lepenku), ale i některé další materiály, mezi které patří například dřevo, plast (PP) a kov. Mimo běžnou produkci potom vyrábíme na objednávku ucelený sortiment některých privátních obchodních značek. Zabýváme se také vývojem nových a realizací zakázkových produktů pro koncové spotřebitele obchodních partnerů.

Nabízíme výrobní, kompletační a montážní činnosti, u nichž se předpokládá i vysoký podíl ruční práce, například: skládání, výsekové operace, kašírování, lisování, střih, nýtování, bigování, formátování, lepení, vrtání. Kompletace stojánků, řezání, vazba či balení nebo signování výrobků.

Disponujeme celou řadou sofistikovaných výrobních prostředků a technologií, které nám ve srovnání s konkurencí umožňují daleko větší variabilitu a časovou flexibilitu výroby.